Франція офіційно визнала «натуральне вино».

10 років зусиль лобістів руху так званих «натуральних вин» увінчалися успіхом: Французький інститут аппелласьона (INAO) і Міністерство сільського господарства Франції визнали їх законною частиною винної індустрії країни.

«Вина, вироблені натуральним методом» будуть офіційно називатися vin méthode nature -  це формулювання можна буде вказувати на етикетках разом зі спеціально розробленим для категорії логотипом. За європейським законодавством, нове найменування очікує трирічний випробувальний період.

Нову асоціацію виробників натуральних вин - Association des vins naturels (AVN) очолив Луарський винороб-біодінаміст Жак Карроже (Domaine de la Paonnerie)- на фото з дружною. 

Два основні критерії, яким повинні відповідати вина цієї категорії

1.Вино «vin méthode nature» має бути вироблено з винограду, зібраного вручну з виноградника, офіційно сертифікованого як органічний, з використанням «диких» дріжджів (тобто без навмисного додавання культурних дріжджів).


2. Допустимий вміст сульфітів - до 30 мг / л для всіх типів вин, причому вина зовсім без сірки будуть відзначатися окремо (для цього розроблені біла і чорна версії логотипу). Заборонений до використання ряд виноробних технік, таких як зворотний осмос і тангенціальна фільтрація.


Винороби, що склали кістяк AVN, ще перед минулим урожаєм домовилися чітко дотриматися всіх правил прийнятого тепер офіційно статуту, так що з міллезимів-2019 їх вина можуть претендувати на офіційне лого.

Ігор Петренко, засновник виноробні Biologist, що під Києвом коментує: 

«Це важливий на сьогодні закон - прекрасно, що як мінімум з’явилися технічні рамки для виробників натуральних вин во Франції. Авжеж дуже цікаво буде дізнатись про органолептичні показники - вони регламентуються чи ні. Тому як в більшості  натуральних вин ми бачили багато проблем, таких як летучка, запах шкарпеток, скотного подвір’я і т.д. І всім відомо, яка «каша-малаша» відбувалась  до цього з поняттям натуральних вин.  В цілому, Французи, як завжди, стоять в авангарді змін і відчуття сучасних потреб мільйонів фанатів вин. 


Що стосується нашої виноробні Біологіст, то після проведення перевірки на додатковий вміст сірки, гадаю що 50% вин будуть відповідати французьким вимогам. Звичайно нам є над чим працювати, але технологічні стандарти задані і це чудово»