Винні тренди 2020

Рожеве вино.

 

Попит на рожеве вино як і раніше, буде рости і в 2020 році, за версією американського журналу Wine Spectator. Адже рожеве вино це не стільки смак, скільки настрій. А народилася ця тенденція вперше в XIX столітті завдяки елітній публіці, яка відпочивала на Лазурному березі. Вони зробили рожеве символом розкоші і курортного відпочинку.

Серед американців це вино вже домоглося грандіозного успіху: в США за минулий рік імпортовано понад мільйон ящиків розе.

 

 

Обов'язково спробуйте Піно Меньє ТМ «BIOLOGIST" - рожеве, легке, з ароматом троянди, полуниці і медової дині.

 


Органічне вино. 

 

За останні 3 роки органічне виноробство стало справжнім відкриттям для винної індустрії: винні карти ресторанів світу з вражаючою швидкістю поповнюються винами з позначкою «біо», а мода на етичне виробництво тільки збільшує цікавість до цього тренду! 

 

З кожним роком любителі вина стають все більш зацікавленними: тепер кожен прагне вивчити історію вина в своєму келиху. Просто хорошого напою недостатньо: поціновувачам важливо знати, що він був створений з увагою до деталей.


 

Полювання за кислотністю

Винороби з країн з теплим кліматом будуть шукати кислотність високо-високо в горах, а в країнах Нового світу з'явиться більше тонких вин. winestate.ru вважають, що нас чекає «похід у гори» і плутанина. А також, що жінки стануть головною рушійною силою ...

 

Жінки і вино

 

Одразу за США і Великобританією буде з'являтися більше країн, де основні покупці вина - жінки. Простір на полицях магазинів буде орієнтовано саме на жіночі погляди на вино, як з точки зору стилістики, так і з точки зору зовнішнього вигляду. Крім того, у винному бізнесі буде задіяно більше жінок. Як наслідок, вина стануть більш привабливими, і навіть чоловіки почнуть зізнаватися в коханні розе.


Bonus edition: головний тренд 2020 року по версії команди «BIOLOGIST" - ми продовжимо пити вино!)